www.hotel-ubytovani.com
 

Hotel RELAX *** ubytování Havířov

 
 
 
Hotel Havířov Relax - K hotelu přísluší parkovištěHotel Havířov Relax -  je k dispozici připojení na internetHotel Havířov Relax - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Havířov Relax - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Havířov Relax - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Hotel RELAX
Tesařská 322/2, Havířov 73601
Česká Republika
Hotel-Havirov-Relax@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
Hotel Relax ubytování Havířov Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel RELAX - ubytování Havířov | Vítejte

 
Hotel Havířov Relax

Upravené apartmány hotelu Relax s kapacitou 16 lůžek nabízí i opravdový relax. Apartmány se nacházejí v centru města Havířova a poskytují vynikající komfort za nízkou cenu.

Havířov ubytování:
Každý apartmán hotelu Relax Havířov je určen a plně vybaven vždy pro 2 osoby. 

Hotel Relax v Havířově při ubytování nabízí variabilitu lůžek, tzn. možnosti oddělení či spojení postelí, tak aby byl splněn požadovaný komfort pro ubytované. Plně vybavené kuchyňské linky a zrekonstruované koupelny. Možnost využití široké nabídky relaxačních služeb v téže budově.

Hotel Relax ubytování
Hotel Relax v Havířově nabízí k ubytování 8 apartmánů pro 2 osoby z toho 4x s manželskou postelí, 4x s oddělenými postelemi. 2 pokoje jsou s možností přistýlky.

Havířov hotel Relax vybavení
Apartmány hotelu Relax v Havířově jsou vybaveny postelemi, nočními stolky, dále jsou v apartmánech noční lampičky, skříně, stůl, židle, obývací stěna, rychlovarná konvice, TV, plně vybavená kuchyňská linka s nádobím pro dvě osoby, lednice.

Hotel Relax ubytování Havířov služby
Internet formou WIFI v celé budově zdarma. Hotel Relax v Havířově nabízí i ubytování jen na hodinu nebo několik hodin. Při delším ubytování nad tři dny je možno dohodnout slevu. Check out do 10 hodin.

V budově hotelu se nachází Relax centrum Havířov a hosté hotelu tak mohou využít služeb jako masáže, fitness centrum, solná jeskyně, vířivka, infrasauna.

Využijte cenově výhodné ubytování v hotelu Relax v Havířově s možností vlastního vaření a s možností wellness služeb přímo v hotelu.

Dovolená Havířov ubytování hotel Relax:
Havířov je moderní město na Severní Moravě, východně od Ostravy. Nedaleko Havířova jižním a východním směrem byly vybudovány dvě rekreační přehrady Těrlická a Žermanická. Okrajem města protéká říčka Lučina. K procházkám na severním okraji Havířova slouží Pežgovský les. Z města do okolí vede řada cyklostezek. Významnou historickou památkou ve městě je Kotulova dřevěnka z roku 1781. Jedná se o lidovou roubenou stavbu i s hospodářským zázemím a větrným mlýnem na obilí.